twoje zakupy

Torba jest pusta !

szampony do włosówSzampon do włosów
to podstawowy element ich pielęgnacji. Oczyszcza je z zanieczyszczeń i usuwa resztki produktów do stylizacji. W zależności od naszych upodobań i potrzeb szampon nawilży, odżywi lub wzmocni. W naszym sklepie dostępne są szampony naturalne, bez SLS, silikonów, fryzjerskie, trychologiczne.


Do włosów suchych najlepszy będzie szampon nawilżający, dzięki jego działaniu włosy odzyskają sprężystość i nie będą się łamać. Szampon do włosów zniszczonych o działaniu regenerującym zawiera proteiny, które pozwolą odbudować włos i odżywić go. Szampon do włosów farbowanych z kolei pomoże utrzymać kolor na dłużej i zapobiegnie jego wypłukiwaniu. Panie o włosach blond wybierają często szampon niebieski antiyellow, który pozwala wyzbyć się żółtych refleksów i uzyskać pożądany chłodny blond.


W ofercie posiadamy też szampony trychologiczne, które działają jak kuracja. Wzmacniają włosy, zapobiegają ich wypadaniu i stymulują wzrost. Wywierają one korzystny wpływ zarówno na włosy jak i skórę głowy. Pomagają w walce z łupieżem, wyrównują gospodarkę łojową, dzięki czemu znika problem nadmiernego przetłuszczania włosów.


W naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni szampon, który sprawi, że włosy będą zdrowe i lśniące.
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7  >  

Wiersze [ od 1 do 20 ] z 137