twoje zakupy

Torba jest pusta !

krem na dzień


Krem do twarzy to podstawowy kosmetyk niezbędny każdemu - kobiecie, mężczyźnie i dziecku. Jego zadanie to pielęgnacja skóry i ochrona. Krem na dzień nawilża, odżywia, działa przeciwzmarszczkowo, wzmacnia naczynka, łagodzi podrażnienia.

Latem można sięgnąć po krem na dzień z filtrem UV, który dodatkowo będzie chronił skórę przed promieniowaniem słonecznym a tym samym przed przedwczesnym starzeniem. Fotostarzenie to proces bezbolesny, a codzienna ekspozycja skóry na słońce powoduje znaczne zmiany w postaci przebarwień i zmarszczek. Kremy z filtrem UV 25 i więcej należy stosować również po zabiegach kosmetycznych takich jak kwasy, silne peelingi.

Kolejna grupa kremów dziennych to kremy ochronne na zimę, mają one cięższą konsystencję, zawierają dodatkową porcję witamin i często również filtr UV a wszystko po to , aby chronić skórę przed mrozem, wiatrem oraz promieniami słońca.

Skład kremów jest zróżnicowany pod kątem potrzeb skóry i jej rodzaju. Krem na dzień z kwasem hialuronowym nawilża, krem anti acne pomoże w walce z trądzikiem, krem anti-aging zadziała odmładzająco.