twoje zakupy

Torba jest pusta !

Saryna Key

Saryna Key szampon, maska, odżywka to linia profesjonalnych kosmetyków do włosów znana na całym świecie. Podstawowym składnikiem preparatów jest masło Shea o właściwościach odżywczych i regenerujących. W ofercie znajduje się między innymi linia do włosów farbowanych, kręconych, dodająca objętości. Produkty bardzo wydajne i szybko przynoszące efekt. Kosmetyki sprawiają, że włosy nie tylko mają zdrowy wygląd ale takie właśnie są.

 

Kosmetyki Saryna Key stworzone są na bazie Masła Shea, które zawiera witaminy A,E,F, białka, niezbędne kwasy tłuszczowe i kwas cynamonowy. Bogactwo składników ma pozytywny wpływ na kondycję włosów. Masło Shea odbudowuje włosy poprzez dostarczenie białek, które uzupełniają braki w naturalnej keratynie. Kosmetyki stanowią też doskonałą ochronę dla włosów, zapewniają odpowiednie nawilżenie i poprawiają mikrokrążenie skóry głowy.

Saryna Key wychodzi naprzeciw potrzebom włosów odpowiednio modyfikując receptury poprzez wzbogacenie Masła Shea o inne składniki odżywcze i przez to dopasowując ich działanie do różnych rodzajów włosów. Preparaty zawierają białko bawełny, pszenicy, jedwabiu, jabłek oraz aminokwasy, ekstrakty roślinne oraz olejki. Linie Saryna Key Repair to ochrona włosów zniszczonych, Volume Lift dodaje objętości, Color Lasting ochrona koloru i Curl Control pielęgnacja włosów kręconych. Kosmetyki Saryna Key nie zawierają parabenów, SLS i SLES a ich opakowania nadają się w 100% do recyclingu.

1 / 2  >  

Wiersze [ od 1 do 20 ] z 21