twoje zakupy

Torba jest pusta !

MONRIN

Monrin to dermokosmetyki przeznaczone są do stosowania w gabinetach trychologicznych oraz w domu. Szeroka gama kosmetyków obejmuje szampon, ekstrakt, lotion i daje możliwość znalezienia odpowiedniej kuracji dla każdego.

Kosmetyki Monrin stworzone przez włoskich farmaceutów w 2005 roku to jedne z pierwszych preparatów trychologicznych. Połączenie medycyny i natury zaowocowało produktami o wysokiej skuteczności i łatwości stosowania.

 

Trychokosmetyki Monrin to profesjonalne podejście do problemów włosów i skóry głowy. Dzięki połączeniu składników roślinnych z najnowszymi odkryciami techniki stworzono bardzo skuteczne i bezpieczne kosmetyki, które pomagają w walce z licznymi problemami takimi jak nadmierne wypadanie włosów, sucha i wrażliwa skóra głowy. Działanie naszych preparatów można podzielić na kilka faz, takich jak oczyszczanie skóry głowy, jej pielęgnacja, mycie skóry głowy i włosów oraz pielęgnacja skalpu i włosów. Dermokosmetyki Monrin działają na przyczynę problemu, która najczęściej tkwi w skórze głowy i to na jej pielęgnacji skupiają się w pierwszej kolejności. Monrin ekstrakt, lotion oczyszczający wpływają bezpośrednio na funkcjonowanie komórek skóry głowy poprzez prawidłowe oczyszczenie skóry głowy, pobudzenie mikrokrążenia, które wpływa na lepsze odżywienie i dotlenienie mieszków włosowych. Preparaty kontrolują również pracę gruczołów łojowych dzięki czemu pomagają w walce z przetłuszczającą się skórą głowy i łupieżem. Skuteczność kuracji Monrin potwierdzają liczne salony trychologiczne oraz zadowoleni klienci. Kuracje Monrin można dobrać do problemu skóry głowy i włosów a w momencie osiągnięcia zadowolenia z likwidacji problemu, preparaty można bezpiecznie stosować w celu podtrzymania prawidłowego stanu skóry głowy i doskonałej kondycji włosów.