twoje zakupy

Torba jest pusta !

Glov Rękawica Do Demakijażu Za Pomocą Wody

Glov innowacja w demakijażu i oczyszczaniu twarzy. Rękawica do demakijażu stworzona ze specjalnych czystych mikro włókien zapewnia perfekcyjny demakijaż tylko przy użyciu wody. Bez stosowania kosmetyków skóra jest oczyszczona i przygotowana do dalszej pielęgnacji.


Rękawica jest bezpieczna dla alergików ponieważ nie zawiera chemii, nie jest niczym nasączona. Glov to wygoda i czysta skóra bez podrażnień.

Rękawice do mycia twarzy dostępne są w różnych rozmiarach, duża kwadratowa ściereczka Glov Comfort sprawdzi się w domu a mniejsza rękawica Glov on The Go będzie idealna w podróży. Któż lubi pakowanie kosmetyczki na wyjazd? Mleczko do demakijażu twarzy, płyn do demakijażu oczu, tonik i jeszcze płatki kosmetyczne...Teraz te produkty można zastąpić jednym Glov. Rękawica zmyje nawet bardzo trwały makijaż oczu i twarzy. Jest delikatna i miła w dotyku, nie podrażnia, nie powoduje uczuleń. Myciu towarzyszy przyjemne uczucie ciepła rozchodzące się po twarzy, dzięki temu, że ściereczka zmoczona jest w ciepłej wodzie.

Glov to rozwiązanie ekonomiczne, wystarcza na 3 miesiące stosowania. Jest to też odpowiedź dla osób szukających produktów zero waste ponieważ zastępuje płatki kosmetyczne i zmniejsza produkcję śmieci.
Doskonała dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Pozwala na mycie bez chemii i bez podrażnień.

Nowością na rynku jest rękawica antycellulitowa do masażu ciała, która podczas stosowania przyspiesza krążenie krwi, działa ujędrniająco i poprzez delikatne ścieranie naskórka zastępuje peeling do ciała.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie.