twoje zakupy

Torba jest pusta !

Aktualności

Pielęgnacja włosów po zimie (10.04.2019)


Preparaty na końcówki włosów
Preparaty na końcówki...

Pielęgnacja włosów po zimie

Włosy po zimie wymagają specjalnej uwagi. Przez kilka miesięcy narażone były na niekorzystny wpływ ogrzewania w wyniku czego stają się suche i matowe. Działanie czynników zewnętrznych takich jak noszenie czapek, ciągłe ocieranie się włosów o szaliki i kołnierze powodują uszkodzenie końcówek. Rozdwajające się końcówki włosów ... sen z powiek nie jednej osobie. Wiadomo, że piękne i zdrowe włosy są atrybutem kobiety. Jak im pomóc? Warto sięgnąć po odżywki i maski nawilżające, które bez obciążania włosów przywrócą im odpowiednią wilgotność. Włosy odzyskają też swój naturalny blask. Jeżeli włosy uległy większemu zniszczeniu, pomoże odżywka proteinowa do włosów, która uzupełni brakujące białko i odbuduje włos. Dobrze sprawdzi się również maska keratynowa. Warto też zmniejszyć do minimum korzystanie z suszarki i prostownicy, a jeśli nie można z nich zrezygnować to należy pamiętać o stosowaniu produktów chroniących przed wysoką temperaturą.

Jak zregenerować rozdwojone końcówki? Na rynku dostępne są preparaty, które pomagają w walce ze zniszczonymi końcówkami. Doskonale sprawdzają się serum na końcówki oraz olejki. Serum nakłada się na suche lub wilgotne włosy i nie spłukuje. Zawarte w nim składniki mają wysoce odżywcze działanie pomagają poprawić stan końcówek, które w zimie uległy uszkodzeniu. Odżywiają je i poprawiają ich elastyczność chroniąc w ten sposób przed ich kruszeniem i łamaniem.

Jakie składniki pomagają na końcówki? W preparatach stosuje się mieszaninę składników, które łącząc swoje właściwości tworzą skuteczny kompleks naprawczy. Składniki, które korzystnie wpływają na końcówki włosów to między innymi ekstrakt z dzikiej róży, ekstrakt z malwy, nagietka, które działają odżywczo i regenerująco. Dobrze działa również masło Shea, które głęboko odżywia. Kolejnym składnikiem jest jedwab, który wzmacnia włosy, odżywia je i doskonale wygładza. Dodatkową jego zaletą jest to , że nabłyszcza włosy co sprawdza się przy przesuszonych i matowych włosach. Stosując odpowiednią pielęgnację można bardzo poprawić stan włosów i cieszyć się ich pięknem.

Zobaczcie tutaj jakie kosmetyki na rozdwojone końcówki skutecznie pomogą poprawić ich stan.

https://www.magcosmet.pl/wlosy/rodzaj/rozdwojone-koncowki/


< powrót
Wyraź swoją opinię
Brak opinii, bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

wyraź swoją opinię i oceń produkt

Jak oceniasz produkt?


odśwież

* - Pola wymagane