twoje zakupy

Torba jest pusta !

Aktualności

Naturalna pielęgnacja? Naturalnie! (06.06.2019)


Every Green Kosmetyki
Every Green Kosmetyki

Marka Every Green powstała w oparciu o duże doświadczenie w dziedzinie trychologii. Jej twórcy dążyli do stworzenia preparatów naturalnych, bezpiecznych dla ludzi i środowiska. Every Green to kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, które spełniają oczekiwania profesjonalistów i osób indywidualnych. Zawierają organiczne ekstrakty roślinne, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort stosowania.

Filozofia marki brzmi 'Less is more' co oznacza, że w kosmetykach znajdują się tylko składniki niezbędne do skutecznego działania preparatu. Dobrano je w taki sposób, aby ich działanie uzupełniało się wzajemnie i przynosiło widoczne rezultaty w rozwiązywaniu problemów ze skórą głowy i włosami.

Kosmetyki do włosów Every Green posiadają odpowiednio skomponowane funkcjonalne formuły, dedykowane do najczęściej występujących problemów z włosami i skórą głowy. Dzięki temu, iż skupiają się na konkretnym problemie, szybko przynoszą efekty. Bardzo łatwo dopasować odpowiednią pielęgnację i kurację dla siebie.

Kosmetyki Every Green nie zawierają SLS/SLES, parabenów, wazeliny, silikonów, sztucznych barwników, alergenów.every_green_cosmetics_.jpg


< powrót
Wyraź swoją opinię
Brak opinii, bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

wyraź swoją opinię i oceń produkt

Jak oceniasz produkt?


odśwież

* - Pola wymagane