twoje zakupy

Torba jest pusta !

Aktualności

Angel Professional kolagen morski ekstrakty z roślin morskich (21.02.2019)


angel-paris.jpg

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą markę kosmetyków do włosów Angel. Marka znana jest w świecie, zdobywa nagrody za swoje produkty, pora więc dowiedzieć się za co cenione są te preparaty.

Angel to francuska linia szamponów, odżywek i masek do włosów, w których zamknięto kolagen morski oraz ekstrakty z roślin morskich, które są bogactwem mikroelementów i jodu.

Do produkcji kosmetyków wykorzystuje się wody termalne z głębin morskich (320m poniżej dna oceanu) , o których wszechstronnym działaniu słyszał każdy. Woda termalna przed dodaniem do kosmetyków przechodzi specjalną obróbkę podczas której usuwane są z niej składniki niekorzystne dla człowieka. Woda przechodzi również proces odwróconej osmozy, podczas którego usuwane jest z niej 99% soli.

Do produkcji preparatów nie stosuje się składników ropopochodnych – siarczanów, które mają negatywny wpływ na nasz organizm, mianowicie wysuszają i drażnią skórę głowy niszcząc przy tym mieszki włosowe. Efektem tego jest przetłuszczanie lub przesuszenia włosów a następnie ich znaczne osłabienie i wypadanie.

Nasz kosmetyki nie zawierają SLS/SLES. Czynnikiem pieniącym jest poliglukozyd kwasów oleju kokosowego czyli kokos + fruktoza. Jest to bardzo delikatny środek, który dokładnie myje i nie powoduje skutków ubocznych.

Kosmetyki Angel Professional posiadają certyfikaty GMP („Good Manufacturing Practice"- Dobra Praktyka Produkcyjna) i FDA („Food and Drug Administration" - Agencja Żywności i Leków).

Kosmetyki Angel Professional Paris gwarantują:

  •  odbudowę i wzmocnienie włosów
  •  głębokie nawilżenie włosów
  •  ochronę przed uszkodzeniami włosów
  •  poprawę krążenia krwi co wiąże się z lepszym odżywieniem włosów
  •  przyspieszoną produkcję kolagenu
  •  elastyczność i połysk

< powrót
Wyraź swoją opinię
Brak opinii, bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

wyraź swoją opinię i oceń produkt

Jak oceniasz produkt?


odśwież

* - Pola wymagane